Restauraci Pod Lipami provozují od roku 2012 Petr Hermann (na fotce vpravo) a Michal Ebr, dva kolegové a kamarádi, kteří se znají již více než 30 let. Kuchařskému řemeslu se vyučili a poté několik let pracovali v hotelu Panorama pod vedením legendárního šéfkuchaře Jiřího Albla. Koncem devadesátých let se jejich pracovní cesty rozešly, Petr vařil např. v hotelu Crown Plaza nebo v restauraci Orchidea, Michal v hotelu Best Western Meteor nebo v Lucerně, a nakonec se sešli ve Vršovicích Pod Lipami.

Michal_a_Petr

Vítejte na stránkách restaurace, která navazuje na atmosféru, jež zde panovala již v polovině minulého století. Chceme Vám nabídnout tradiční českou kuchyni spojenou s moderními trendy. Čeká Vás příjemné prostředí, kde voní kvalitní jídlo a obsluhuje vstřícná a usměvavá obsluha.

Na výčepu máme pro Vás připraveny pivní speciály z Pivovarského dvora Zvíkov: Zlatá labuť – světlý ležák 11°, Zlatá labuť tmavá – ležák 13°, Zvíkovský rarášek – pšeničné pivo 12°, IPA 15° – svrchněkvašené pivo anglosaského typu. Pro milovníky klasiky je zde připravena Plzeň 12° a Staropramen 10°.

Restaurace je členěna do tří místností s celkovou kapacitou 80 osob. Salonek s kapacitou 40 osob nabízí širokou škálu využití k pořádání nezapomenutelných svatebních hostin, rautů, večírků, oslav, srazů. Salonek lze i pronajmout za účelem firemní akce nebo školení.

V teplých jarních a letních parných dnech Vás rádi obsloužíme na zahrádce s vyhlídkou na kostel svatého Václava.

Pro naše nejmenší je připraven dětský koutek. O doplnění nevšedního zážitku se také postará výstava velkoformátových fotografií amatérských autorů, která je pravidelně obměňována.

Naším cílem je nabídnout zákazníkům místo, kde se rádi zastaví během pracovního týdne na rychlý oběd, schůzku, či jednání. Kde si kamarádky dají odpolední sraz, děti si pohrají a maminky si vychutnají skvělou kávu. Kde si dáte večeři s rodinou, sklenku nebo koktejl s přáteli.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

S kým spolupracujeme: www.azrodina.cz

                                         Citybikes – městská kola, elektrokola, skládací kola

platebni-karty